Prezent idealny

Na każdą okazję

Nie zależnie od okazji sprawdza się doskonale. Nie ważne czy to Dzień Kobiet, Walentynki, zdany egzamin na studia, Mikołajki czy urodziny. Prezent dla każdego!

W biznesie

Doskonały prezent dla współpracowników, partnerów czy klientów. Każdy odnajdzie w tym prezencie inspirację niebanalną i radaość z codziennego korzystania.

Dla siebie

Spraw sobie 100% dawkę inspiracji każdego dnia. Nie czekaj, aż ktoś Ci kupi wspaniały prezent. Zamów swój Kalendarz 366 Inspiracji i realizuj swoje marzenia każdego dnia. 

Kalendarz który NIE ma roku

Jeśli czujesz, że brakuje Ci inspiracji do działania, a jesteś otwarta/y na nowe doświadczenia i potrzebujesz zmiany to Kalendarz 366 Inspiracji jest właśnie dla Ciebie. Nie powiemy Ci jak masz zmienić swoje życie, ale chcemy pomóc rozwinąć skrzydła i sięgnąć po to, co do tej pory wydawało się niemożliwe. Chcemy pomóc Ci określić swój cel, znaleźć drogę do sukcesu, aby przestać się ciągle zastanawiać. Dajemy Ci możliwość zajrzenia w siebie i znalezienia motywacji w codziennej drodze.

366 inspiracji to kalendarz pełny inspiracji, w którym znajdziesz dawkę motywacji na każdy dzień tygodnia.
Nie czekaj do stycznia zrealizuj się już dzisiaj.
Nie znajdziesz tu terminu przydatności. Aktualny cały czas nie ważne czy jest 2018 czy 2030 rok.

Zawiera 366 stron (czyli 185 kart dwustronnych) z mądrymi, pięknymi, inspirującymi i motywującymi cytatami.
Cytaty znanych i sławnych osób (ponad 300 nazwisk).
Każda karta ma datę (dzień i miesiąc), ale nie ma roku, więc jest aktualna cały czas.
Każdy dzień jest inspirujący i dlatego każda karta w miesiącu ma inny wygląd.

Autorski design

Autorką Kalendarza 336 Inspiracji oraz Media Planera jest graficzka – KATARZYNA BUK, projektantka książek oraz właścicielka studia graficznego EBRUDESIGN. 

Kalendarz 366 Inspiracji jest w pełni autorskim projektem, który powstał z potrzeby serca, inspiracji i szukania motywacji w codzienności.

Każda karta kalendarza posiada inny layout, aby pokazać różnorodność każdego dnia, a unikalny design pudełka, który został specjalnie opracowany na potrzeby kalendarza gwarantuje wytrzymałość na wiele lat.

Kalendarz w szczegółach

  • opakowanie – drewno / sklejka naturalna grubości 4 mm
  • wymiary zewnętrzne: 11 x 11 x 11 cm
  • waga ok. 1 kg
  • 185 kart zadrukowanych dwustronnie
  • wymiary kart: 10 x 10 cm
  • wstążka prezentowa

Masz pytania ?